БумФест в "ПоділляСіty"

17.10.16 15:18 Р Новини компаній 4431

БумФест в "ПоділляСіty"

Червона доріжка, зіркові гості і чимало несподіванок чекали на вінничан 15 жовтня в "Поділля Сіті". У торговельно-розважальному комплексі відбувся бумфест…

Поспілкуватися з відомою ведучою Нового каналу Оленою-Христиною Лебідь, психологом Тетяною Ларіною, представником журналу "Колесо життя" Іриною Гейван, а також пройти майстер класи від них мали нагоду усі бажаючі. Головний майданчик торговельного комплексу зібрав аншлаг.

БумФест в "ПоділляСіty"

БумФест в "ПоділляСіty"

- Це вже не перший резонансний захід, що відбувся у "ПоділляСіty",- розповідає в.о.керуючої ТРК "ПоділляСіty" Наталя Денисюк. Ми проводимо подібні заходи, аби для наших відвідувачів торговельно-розважальний комплекс ставав більш зручнішим та досконалішим.

БумФест в "ПоділляСіty"

Особливого настрою вінничанам додали вигідні пропозиції від магазинів торговельно-розважального комплексу - з нагоди Бумфесту було влаштовано численні акції та знижки.

БумФест в "ПоділляСіty"

Щоб вінничанам було зручніше діставатися до улюблених магазинів, відкрили ще один вхід в "Поділля Сіty".

Фото

БумФест в "ПоділляСіty" БумФест в "ПоділляСіty" БумФест в "ПоділляСіty" БумФест в "ПоділляСіty" БумФест в "ПоділляСіty" БумФест в "ПоділляСіty" БумФест в "ПоділляСіty" БумФест в "ПоділляСіty"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ПоділляCity
Теги: Вінниця
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)