Вітчизняні винарі відновили асортимент недорогої продукції високої якості

10.03.10 07:37 Новини компаній 4347

В Вінниці пройшла презентація-дегустація новинок від торгівельних марок «Золота амфора», «Жан-жак» і «Горілка Українка»

Вітчизняні винарі відновили асортимент недорогої продукції високої якості

Презентація дала можливість цінителям виноробного мистецтва в черговий раз переконатися у високій якості продукції торгівельних марок, познайомитися з чудовими традиціями вживання вина і коньяку, безпосередньо поспілкуватися з фахівцями, отримати відповіді на свої питання. Всіх гостей заходу порадував святковий концерт, конкурси з розіграшами призів, а також подарунки від Торгівельних марок «Горілка Українка», «Жан-Жак» і «Золота амфора».

ТМ «Золота Амфора»В Україні небагато підприємств, що працюють за принципом агрофірми, згідно з яким над якістю вина починають працювати ще з винограднику. Такому підприємству властиво одне – прагнення з гідністю пройти дорогу від малого – посадки виноградної лози, до великого – народження вина.

За 80 - 90 роки минулого століття вітчизняному виноробству було завдано серйозної шкоди під час антиалкогольної кампанії, коли знищувалася величезна кількість якісних виноградників. Заповнити ці втрати повністю не вдалося і до цього дня. За офіційними даними, переробкою винограду, випуском вина, шампанських вин і коньяку сьогодні займаються близько 200 підприємств. Серед них чітко виділяються дві великі групи: традиційні підприємства, що мають власні виноградники, і компанії нової хвилі, що займаються виключно розливом вина. Проте, не зважаючи на це, основні продажі доводяться на п'ять найбільших виробників, які займають 43% ринку в грошовому вимірі.

Одним із найбільших виробників вина в Україні є компанія «Алеф-Віналь», яка виробляє продукцію ТМ «Золота Амфора». Виробнича діяльність цієї компанії базується на основі виноробних підприємств, розташованих в Криму, де на території 3000 га вирощується виноград більш, ніж 20-ти сортів, який використовується для виробництва продукції ТМ «Золота Амфора». Підприємства компанії укомплектовані високотехнологічним болгарським та італійським устаткуванням, виробничими лабораторіями, виносховищами на 2500 тис. декалітрів. А продукція, що випускається заводом, може похвалитися винагородами, отриманими на різних українських і міжнародних конкурсах, – їх 62.

ТМ «Золота Амфора»

ТМ «Золота Амфора» не забуває і про своїх покупців. Компанією щорік організовуються форуми-зустрічі цінителів продукції, які проводяться в 35 містах України.

ТМ «Золота Амфора»

В України є величезний потенціал для виноградарства і виноробства: відповідні рівнинні ґрунти, можливості для хорошого зрошування. Все це дозволяє автоматизувати процес виноградарства, підвищити врожайність, збільшити продуктивність, випускати продукцію гідної якості, бути лідером європейського виноробства!

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)