ЖК «Європейський квартал» відкрив нову еру староміських мереж

19.08.17 16:38 Новини компаній 3321

ЖК «Європейський квартал» відкрив нову еру староміських мереж

 Нові побутові комунікації у мікрорайоні «Старе місто» днями запущено в роботу. Наразі його жителі вже використовують сучасне обладнання і звикають до безперебійної роботи нового, потужного коллектора.

Проект вартістю у понад 8 мільйонів гривень вдалося реалізувати завдяки фінансовій підтримці забудовника ЖК «Європейський квартал» та «Клубний дім». Соціально відповідальна компанія взяла на себе значну частину витрат, аби убезпечити вінничан від прикрих несподіванок. Річ у тім, що староміська система каналізування – одна з найдавніших у Вінниці. Технічно зношена, а місцями навіть аварійна, вона роками потребувала заміни. Стара система не справлялася зі збільшеними об’ємами стоків, періодично забивалася і виходила з ладу. Це загрожувало санітарній безпеці цілого мікрорайону.

ЖК «Європейський квартал» відкрив нову еру староміських мереж

Мережі будували під потреби приватного сектору, а коли у мікрорайоні почали зводити сучасні комфортні багатоповерхівки, постало питання: чи витримають комунікації нові виклики? Першою, хто звернув увагу на проблему, стала компанія-забудовник житлових комплексів «Європейський квартал» та «Клубний дім», адже вона дбає про своїх новоселів. Комплекси складаються із 18 секцій, а це потребує більш потужної мережі, аніж та, що була раніше. Завдяки новітнім інженерним рішенням високий рівень комфорту отримали не лише жителі новобудови по вул.Покришкіна, а й усіх прилеглих будинків.

ЖК «Європейський квартал» відкрив нову еру староміських мереж

«Для нас це – надзвичайно радісна подія, - коментують запуск нових комунікацій представники компанії-забудовника. – Ми не просто будуємо житло для вінничан, ми намагаємося підтримувати усі важливі соціальні проекти, починаючи від облаштування спортмайданчиків до втілення ось таких масштабних проектів. Ми любимо Вінницю і прагнемо сприяти її розвитку».

 

Фото

ЖК «Європейський квартал» відкрив нову еру староміських мереж ЖК «Європейський квартал» відкрив нову еру староміських мереж ЖК «Європейський квартал» відкрив нову еру староміських мереж ЖК «Європейський квартал» відкрив нову еру староміських мереж ЖК «Європейський квартал» відкрив нову еру староміських мереж ЖК «Європейський квартал» відкрив нову еру староміських мереж

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)