СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ!!! Всього за половину ціни КАСКО 50/50

28.07.11 08:59 Новини компаній 3016 1

При відсутності страхових випадків, друга половина платежу не сплачується!!!

СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ!!! Всього за половину ціни КАСКО 50/50

Автострахування дозволяє власнику договору передати страховій компанії відповідальність за збитки, що завдані автомобілю в результаті настання випадку, прописаного в договорі. Страхова компанія «Крона» пропонує усі види автострахування: обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності (ОСАГО), добровільне страхування авто від ушкоджень, крадіжки (КАСКО) і ін.

У страховій компанії «Крона» можна придбати договір страхування КАСКО 50/50, який дозволяє власникові авто заплатити тільки 50% вартості полісу. При відсутності страхових випадків на протязі дії договору друга половина платежу не сплачується. В разі настання страхового випадку, щоб отримати повне страхове відшкодування, власнику полісу доведеться доплатити вартість страховки, що залишилася, або отримати повне страхове відшкодування за вирахуванням другої половини платежу.

Таке страхування авто ідеально підходить для досвідчених водіїв, які набагато рідше піддаються ризикам ушкоджень транспортного засобу. Каско 50/50 дозволяє заощадити їм гроші, і в той же час повністю застрахувати свій автомобіль.

Адреса:
м. Вінниця, вул. Збишко, буд. 2,
Тел. (0432) 67-69-67; 52-30-70.
www.krona.net.ua
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. slavatiy
    slavatiy
    28-07-11, 15:19 | IP:92.112.83...
    Вдячний компанії за роботу, нічого не можу сказати поганого, тільке хороше.На початку квітня потрапив в ДТП. Думав, що виплати будуть тривати до Нового року. Та ще й друзі та знайомі не раз говорили про те , що рідко виплачують, морочать голову ... На початку липня отримав повність належну компенсацію. Коли машина розбивається повністю,а саме так і було зі мною, матеріальна підтримка ой як потрібна!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)