Вінницька філософія Мігріна

02.08.11 11:11 4098

У Вінницькому обласному художньому музеї триває виставка художника Михайла Мігріна, яка присвячено 70-річчю від дня народження художника

Вінницька філософія Мігріна

У експозиційних залах художнього салону розмістилась виставка вінницького художника-монументаліста Михайла Мігріна. На ній представлені живописні та станкові роботи автора. Адже закінчив він Московське вище художньо-промислове училище, відділення монументально-декоративного живопису. Це ювілейна виставка, яка присвячена 70-річчю художника.

У експозиційних залах розмістились кілька десятків робіт, над якими майстер працював більше десяти років. Враженнями ділиться Леонтій Гринюк - голова Вінницької обласної організації національної Спілки художників України.

- Ця виставка — підсумок багаторічної праці художника. Бо працював над нею автор більше 10 років. Я вважаю, що вона найкраща. Роботи концептуальні, продумані, - розповідає Леонтій Гринюк.

Автор у роботах звертається до загальнолюдських тем: кохання, страждання, радості, смерті... і вважає, що людина від тварини відрізняється ще й духовними потребами. Бо, як він зазначає “не хлебом единым, человек задумывается над конечностью бытия”.

У роботах присутній пантеїзм та філософія, порушуються проблеми людства.

Особисто переглянути експозицію робіт можна до 5 серпня.

Фото

Вінницька філософія Мігріна Вінницька філософія Мігріна

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Анна Мельник
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)