Репродукції робіт Тараса Шевченка приїхали до Вінниці

19.09.11 09:00 9109

Виставка репродукцій митця у краєзнавчому музеї триватиме до 15 жовтня

Репродукції робіт Тараса Шевченка приїхали до Вінниці

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка високоякісних репродукцій графіки Тараса Шевченка. На виставці представлені роботи різні за жанром: портрети, пейзажі, композиції, виконані на біблійні мотиви, як малюнки на історичні сюжети чи ілюстрації до книжок. Репродукції надав Національний музей Тараса Шевченка з нагоди 200-річчя письменника, яка буде відзначатись через два роки.

- Щоб впродовж двох років, до знаменної дати у 2014 році усі міста України змогли подивитись на роботи письменника, у Національному музеї прийняли рішення зробити високоякісні копії. Оскільки під впливом світла оригінали графічних робіт швидко псуються. Ці 38 робіт копій, які приїхали до Вінниці, - репрезентують творчість майстра від перших замальовок 1830-их років до вершин творчості, - говорить мистецтвознавець ВОКМ Тетяна Журунова.- Роботи дійсно якісні, хоч відтворюють найскладніші техніки: акварель, сепію, офорт. Навіть оригінальний масштаб збережено. Тому їх страхова вартість по кілька тисяч гривень.

Окрім того, у музеї представлені кілька автопортретів митця.

Переглянути репродукції робіт можна до 15 жовтня у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

Фото

Репродукції робіт Тараса Шевченка приїхали до Вінниці Репродукції робіт Тараса Шевченка приїхали до Вінниці Репродукції робіт Тараса Шевченка приїхали до Вінниці Репродукції робіт Тараса Шевченка приїхали до Вінниці Репродукції робіт Тараса Шевченка приїхали до Вінниці Репродукції робіт Тараса Шевченка приїхали до Вінниці Репродукції робіт Тараса Шевченка приїхали до Вінниці Репродукції робіт Тараса Шевченка приїхали до Вінниці Репродукції робіт Тараса Шевченка приїхали до Вінниці

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Катерина Васильківська
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)