Любителі живопису запрошуються на виставку вінницької художниці Юлії Гушул

19.09.11 14:14 3104

"Прості речі та небачені стоти" - під такою назвою проходитиме виставка Юлії Гушул у Вінниці.

Любителі живопису запрошуються на виставку вінницької художниці Юлії Гушул

Юлія ГушулПротягом 22 вересня – 5 жовтня у РЦСМ «Арт-Шик» триватиме виставка вінницької художниці Юлі Гушул.

Юля Гушул народилася 24 вересня 1980 року в місті Вижниця Чернівецької області в родині художників. З двох років живе у Вінниці. Навчалася в Києво-Могилянській академії на факультеті інформатики, але жодного дня не працювала за спеціальністю: вже на другому курсі почала писати статті в різні періодичні видання. Після закінчення «Могилянки» п’ять років працювала редактором в київському журналі «Афіша».

Ще під час своєї активної журналістської і редакторської діяльності весь свій вільний час Юля присвячувала творчості: малювала картини, шила ганчір’яних ляльок, прикрашала етнічними малюнками шкіряні браслети, тюнінгувала одяг, розписувала пляшки й стакани вітражними фарбами. Останні два роки Юля займається переважно мистецтвом. Як результат – кілька персональних виставок. Вона працює редактором в трьох московських журналах: «Домашний ребёнок», «Midwifery Today» і «Экодом», а також є президентом національного комітету World Art Games. Виховує доньку Єву.

Юліна картина «Викрадення Європи» прикрасила обкладинку книжки української письменниці Галини Ткачук «Я та інші красуні», яка побачила світ в серпні 2011-го в польському видавництві Bramsole.

Виставки, в яких Юля брала участь:

12 лютого – 15 квітня 2011 року – робота «Тюльпановий погляд» брала участь у проекті південно-африканської художниці Кендіс Брайтц в PinchukArtCentre (Київ). Ця картина увійшла до фінальної композиції, тому 28 березня Кендіс Брайтц зняла відео-портрет художниці, що також став частиною проекту , що буде виставлятися в провідних музеях і арт-закладах світу.

31 березня – 17 квітня 2011 року – персональна виставка в Вінниці за підтримки журнала «Афіша міста Вінниця».

22 квітня – 25 травня 2011 року – робота «Сервіз» брала участь у виставці «Чайник» київської галереї предметного дизайну P.ART.COM.

2-15 травня 2011 року – персональна виставка в культурно-мистецькому центрі «Є» в Івано-Франківську.

19 – 31 травня 2011 року – роботи «Викрадення Європи», «Сумна риба-сонце» и «Зародження галактики» брали участь у виставці «Викрадення Європи» (виставковий проект до Дня Європи) Регіонального центру сучасного мистецтва «АРТ-ШИК» у Вінниці.

9 липня 2011 року було відкрито «Виставку в під’їзді» – персональну виставку Юлі Гушул у під’їзді звичайного будинку на Троєщині в Києві, де були представлені репродукції її робіт. Цей проект мав великий розголос у столичних мас-медіа.

Фото

Любителі живопису запрошуються на виставку вінницької художниці Юлії Гушул Любителі живопису запрошуються на виставку вінницької художниці Юлії Гушул

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)