Картини 14-літньої вінничанки експонуватимуться в Нью-Йорку

26.12.11 18:36 7925

Саша Авдєєва на рівні з дорослими приймає участь у виставці сучасного живопису

Картини 14-літньої вінничанки експонуватимуться в Нью-Йорку

В січні картини Олександри Авдєєвої експонуватимуться у галереї сучасного мистецтва на Манхеттені, що у Нью-Йорку. Виставка "Art in Focus: Modern Masters" триватиме з 2 по 25 січня, де дівчина репрезентує п’ять олійних полотен.

Мати дівчини Тетяна говорить, що Олександра уже півтора року, як не бере участі у дитячих конкурсах і виставках.

- Олександра виросла з дитячого рівня, - говорить Тетяна Авдєєва. - "Art in Focus: Modern Masters" — виставка сучасного живопису, де експонуються полотна художників з усього світу. Олександра єдина 14-літня дівчинка з України, роботи якої будуть там представлені.

Представник галереї, як розповідає мама художниці, сам знайшов і зв’язався із сім’єю, щодо участі Олександри у виставці. “Швидше за все, - припускає мама, - її картини побачили на одній із виставок: у Італії, Данії чи Лас-Вегасі."

Олійним живописом дівчина займається у Вінницькому дитячо-молодіжному "Центрі “Барви України”. За 14 років вінничанка — учасниця багатьох колективних, дев’яти персональних і чотирьох закордонних виставок.

 

Фото

Картини 14-літньої вінничанки експонуватимуться в Нью-Йорку Картини 14-літньої вінничанки експонуватимуться в Нью-Йорку Картини 14-літньої вінничанки експонуватимуться в Нью-Йорку Картини 14-літньої вінничанки експонуватимуться в Нью-Йорку Картини 14-літньої вінничанки експонуватимуться в Нью-Йорку

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Катерина Васильківська
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)