«Вінницький монмартр» зібрав прихильників сучасної музики та танців

03.01.12 12:25 3006

На одному із творчих майданчиків Вінниці молодь показувала свій талант.

«Вінницький монмартр» зібрав прихильників сучасної музики та танців

Вже вкотре напередодні Нового року молодь має змогу показати свій талант на одному із творчих майданчиків міста. І цей рік не став виключенням.

30 грудня 2011 року о 17-00 на площі Театральній розпочався вже традиційний «Вінницький Монмартр» - фестиваль молодіжної творчості.

У програмі фестивалю були виступи:

  • молодих вокалістів міста: Гуменюк Ольги (учасниці шоу «Україна має талант»), Коберської Анастасії, Підпалої Вікторії, Катрук Катерини, Галич Дар’ї, Розтальних Вікторії та Валерії;
  • реп-виконавців;
  • танцювальних студій міста «3Z» та «Шарм-S».

А талановиті ведучі Вероніка та Влад, не дивлячись на складні погодні умови, запропонували усім присутнім конкурсну програму від Діда Мороза та Снігуроньки, даруючи при цьому гарний настрій та незабутні емоції від свята.

Фото

«Вінницький монмартр» зібрав прихильників сучасної музики та танців «Вінницький монмартр» зібрав прихильників сучасної музики та танців «Вінницький монмартр» зібрав прихильників сучасної музики та танців «Вінницький монмартр» зібрав прихильників сучасної музики та танців «Вінницький монмартр» зібрав прихильників сучасної музики та танців «Вінницький монмартр» зібрав прихильників сучасної музики та танців «Вінницький монмартр» зібрав прихильників сучасної музики та танців «Вінницький монмартр» зібрав прихильників сучасної музики та танців

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)