"Кольоровий" десант студентів-дизайнерів у школи та лікарню

16.02.12 09:13 5175 5

Вінничани роблять життя кольоровим

"Кольоровий" десант студентів-дизайнерів у школи та лікарню

Вінницькі студенти розписали стіни закладів у Немирівському, Липовецькому і Хмільницькому районах: Кольорові малюнки з’явились у Немирівській школі-ліцеї, Липовецької лікарні для дітей з ЦНС і у Хмільницькій школі №4. У такий спосіб вони подарували посмішки іншим дітям і водночас пройшли практику за спеціальністю “Дизайн” у своєму КНУКіМ.

Упродовж майже двох тижнів студенти розписували стіни, а проживали за рахунок закладів. При цьому встигли в Хмільнику ще й полежати у родонових ваннах та спробувати озокеритні процедури.

Ескізи попередньо узгоджували із директорами закладів. Так у Немирівські школі різнобарвними стали кабінет географії, актова зала і коридор.

- На зал пішло відро водоемульсійної фарби і близько шести балонів з пігментами-барвниками, - розповідає учасниця розпису, студентка КНУКіМ Юлія Кучеренко. - Найскладніше було зі стінами висотою у 3,5 метри. А кабінет географії плануємо влітку ще домалювати.

У Липовецікій лікарні, де піднімають на ноги хворих дітей починаючи з шестимісячного віку, вдячні студентам.

- У нас специфічні дітки, і, звичайно, для них приємніше буде проходити процедури у різнобарвних кімнатах, - ділиться заввідділенням відновного лікування Людмила Резниченко. - За 10 днів вони розписали хол, коридор першого поверху і декілька окремих фрагментів. Поки вони малювали, то багато наших діток просились їм допомогти.

У школі в Хмільнику студенти теж розписали актову залу.

Це вже другий кольоровий десант студентів. Перші розписи вони зробили ще у серпні-вересні 2011 року.

Фото

"Кольоровий" десант студентів-дизайнерів у школи та лікарню "Кольоровий" десант студентів-дизайнерів у школи та лікарню "Кольоровий" десант студентів-дизайнерів у школи та лікарню "Кольоровий" десант студентів-дизайнерів у школи та лікарню "Кольоровий" десант студентів-дизайнерів у школи та лікарню "Кольоровий" десант студентів-дизайнерів у школи та лікарню "Кольоровий" десант студентів-дизайнерів у школи та лікарню "Кольоровий" десант студентів-дизайнерів у школи та лікарню "Кольоровий" десант студентів-дизайнерів у школи та лікарню

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Вася
  Вася
  16-02-12, 18:42 | IP:81.30.164...
  Сколько времени у нас будут считать детей за дебилов? Почему надо все бетские площадки, детсады и школы разрисовывать такими ярко-блевотными красками? Посмотрите на то же самое заграницей.
 • 4. Оксана
  Оксана
  16-02-12, 11:19 | IP:91.124.220...
  Я особисто не впевнена, що можу зробити краще, але впевнена, що краще вже ніяк, ніж так. Хатинка гарно розмальована і карта гарна, решта - випробовування для дитячої психіки. Нать мене очі зболіли.
 • 3. для Ольги
  для Ольги
  16-02-12, 11:01 | IP:81.30.164...
  Краще зробишь ?
 • 2. Олександр
  Олександр
  16-02-12, 10:58 | IP:178.95.0...
  Вінницькі студенти розписали стіни закладів, всюди, крім свого міста, в якому навчаються, а це онзачає що в райцентрах набагато розумніші керівники медичних закладів, і взагалі керівники від медицини, ніж у нашому місті.
 • 1. Ольга
  Ольга
  16-02-12, 09:51 | IP:77.121.101...
  Бідні діти, їм на цю мазню дивитись

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)