Прем'єра "Таємничого гіпопотаму" у ляльковому театрі

21.02.12 01:30 3726

Двадцять років по тому

Прем'єра "Таємничого гіпопотаму" у ляльковому театрі

Захоплюючу історію про Бегемотика Борю, що рятує товариша Льову від зубастого Крокодила Кирила і удава презентували у театрі ляльок.

Прем'єра вистави "Таємничий гіпопотам" відбулася у суботу, 18 лютого. 20 років тому, лялькова інтерпретація за твором російських письменників Володимира Лівшиця й Ірини Кічанової уже зривала оплески вінничан. Але лялькі - "не вічні". Склади театру не пристосовані для такого тривалого зберігання декорацій. Втім, у Москві постановка незмінна вже понад сорок років.

Нову мелодію забутій казці подарував композитор, заслужений працівник культури Ральф Махлевський, який уже понад 30 років співпрацює із театром:

- Дуже люблю писати для дітей. Для пісні крокодила, наприклад, створив три варіанти, доки не знайшов оптимальний.

"Ух! Який я крокодил, крокодил Кирило, все віддам не пожалкую, хоч рубашку з тіла" - на радість композитору наспівувала маленька публіка.

Фото

Прем'єра "Таємничого гіпопотаму" у ляльковому театрі Прем'єра "Таємничого гіпопотаму" у ляльковому театрі Прем'єра "Таємничого гіпопотаму" у ляльковому театрі Прем'єра "Таємничого гіпопотаму" у ляльковому театрі Прем'єра "Таємничого гіпопотаму" у ляльковому театрі

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ольга Бакар
Теги: театр
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)