Про Шевченка з різних "ракурсів"

15.03.12 10:13 5898 1

У центрі народного мистецтва триває виставка декоративно-прикладного мистецтва

Про Шевченка з різних "ракурсів"

До 19 березня триватиме виставка "Шевченко у народному мистецтві" декоративно-прикладних виробів та народного малярства. Експозиція розміщується у Вінницькому обласному центрі народного мистецтва і представляє понад сто робіт 32-ох майстрів Вінниччини.

Техніки виконання найрізноманітніші: витинанки, дерев’яний мисник з керамічними виробами, картини з горельєфним різьбленням, вишивка, текстильні ляльки.

Серед різьбярів по дереву участь у виставці взяли Володимир Купчишин (з міста Вінниця), Петро Пипа (з села Андрушівка Погребищенського району), Юрій Дяченко (з міста Гайсин), Віктор Півторак (з села Березівка Чернівецького району).

Народне малярство представлене творами таких постійних учасників виставок як Іван Горобчук, Василь Слободянюк, Михайло Чорний, Василь Шпак, Ірина Кравченко, Валентина Колтановська (з міста Вінниця), Олександра Свіргуна (з смт Стрижавка), Віктор і Євдокії Крижанівських, Лілії Гудзь (з села Клембівка Ямпільського району), Ольга Вихристюк (з села Красносілка Бершадського району), Володимир Тимченко (з міста Бершадь). З-поміж молодих — вихованці зразкової аматорської студії образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва Клембівської ДМШ і студії образотворчого мистецтва Станіславчинської ДМШ Жмеринського району.

Фото

Про Шевченка з різних "ракурсів" Про Шевченка з різних "ракурсів" Про Шевченка з різних "ракурсів" Про Шевченка з різних "ракурсів" Про Шевченка з різних "ракурсів" Про Шевченка з різних "ракурсів" Про Шевченка з різних "ракурсів" Про Шевченка з різних "ракурсів" Про Шевченка з різних "ракурсів" Про Шевченка з різних "ракурсів" Про Шевченка з різних "ракурсів"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Martin
  Martin
  13-08-13, 16:24 | IP:89.71.224...
  Юлий Бершадский
  портрет Тараса Шевченко:

  http://www.desa.pl/assets/images/_Aukcje/dawna/A164/a164_069.jpg

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)