Польська фотовиставка просто неба перед мерією

20.03.12 09:08 2983

Вулична фотовиставка триватиме до 31 березня

Польська фотовиставка просто неба перед мерією

До 31 березня триватиме польська фотовиставка під відкритим небом "Вільні з вільними. 1863 та Україна". На планшетах показано документи і світлини Січневого визвольного повстання, що охопило й Правобережну Україну.

Виставку розмістили у п’ятницю, 16 березня на майдані Незалежності за сприянням Фонду Полонії, українських і польських істориків, польського Генконсульства у Вінниці і місцевої влади.

- Польська фотовиставка у Вінниці розповідає про роль українців у Січневому повстанні 1863 року, - зазначає Генеральний консул Республіки Польша у Вінниці Кшиштоф Свідерек. - Адже не тільки польський народ брав у ньому участь. Експозиція виставки є вшануванням пам’яті солідарності наших великих народів, їхньої боротьби за свою незалежність, показує співдружність націй. Приурочена вона до 80-річчя утворення Вінницької області.

На відкриття виставки завітав також заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні пан Даріуш Гурчиньскі.

До цього світлини побували у Львові і продовжать далі тур містами України.

Фото

Польська фотовиставка просто неба перед мерією Польська фотовиставка просто неба перед мерією Польська фотовиставка просто неба перед мерією Польська фотовиставка просто неба перед мерією Польська фотовиставка просто неба перед мерією Польська фотовиставка просто неба перед мерією Польська фотовиставка просто неба перед мерією

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)