Писанкове свято-фестиваль відкривається у музеї гончарного мистецтва

22.03.12 14:40 2331 1

Великдень і традиції сімейних оберегів

Писанкове свято-фестиваль відкривається у музеї гончарного мистецтва

У музеї гончарного мистецтва ім. О.Луцишина на Старому місті 23 березня, о 12 годині, відкриється виставка “Подільська писанка у фокусі уваги”. Окрім експозиції передбачено майстер-клас з писанкарства і практикум з виготовлення писачка.

Серед учасників-писанкарів — уродженці Піщанського району мати й син Тетяна і Олександр Станчуляк, які торік розписали 5 000 писанок для образу Богоматері, писанкового проекту-пано розміром 7х7 метрів, у якому всього використали 15 000 писанок.

Свої роботи також презентуватимуть дослідниці подільської писанки, викладач ВДПУ ім. М. Коцюбинського Тетяна Пірус та її донька Ольга Безверха; сестри Оксана та Марина Верхові; Людмила Філінська та її донька Наталя Сентемон; Лариса Шаран – керівник курсів з писанкарства та витинанки при Подільському народному університеті культури; керамістка Вікторія Ніколаєва, писанкарка і майстриня текстильної ляльки Ірина Білик і її син Владислав.

За інформацією організаторів виставки, цього року експозиція розкриватиме ідею спадкоємності традицій писанкарства в колі сім’ї та виконуватиме просвітницьку функцію посередництвом великої кількості найуживаніших, наділених потужною силою графічних писанкових символів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Теги: писанки
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Небезразличный
    Небезразличный
    22-03-12, 16:38 | IP:194.44.242...
    Це дуже приємно, що у нас в Вінниці влаштовується така виставка саме напередодні Великодня. Але як можуть батьки, працюючі службовцями до 18 год. щодня, повести дітей на виставку, якщо у вихідні дні музей, де вона буде проводитись, не працює. А позвонивши до музею запитати, навсяк випадок, чи будуть вони працювати у вихідні хоча б під час виставки (хоча б у один вихідний), почув у відповідь: "Як дитину треба завести в лікарню, то всі відпрошуються з роботу, то так само можна відпроситися й до музею, і ніхто в музеї не буде під всіх підстраюватися, кому як забагнеться". Але, погодьтеся, музей це не лікарня, і нашвидкоруч в обід бігти до музею перехватуючи дитину зі школи - це безглуздя! Ось така у нас культура в маси!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)