"Вінницькі дні моди" офіційно стартували

05.04.12 16:15 3289

Першими глядачі побачили колекції Тетяни Власної та Наталії Анрі

 "Вінницькі дні моди" офіційно стартували

Четвертого квітня у Вінниці у ТЦ “Шок” розпочався традиційний фестиваль “Вінницькі дні моди”. Першими свої колекції показали глядачам Тетяна Власна і Наталія Анрі.

Вінничанка Тетяна Власна дебютувала на показі з 14-ма моделями. Більшість з них - дитячі, створені за три місяці до фестивалю.

- За своє життя я зробила сотні моделей, - розповідає Тетяна Власна. - При їх створенні орієнтуюсь і на попит, і на власне вподобання. З кожною людиною працюю індивідуально. Беру до уваги яка модель пасує найкраще. Колись і не думала, що це стане моїм життям. Пам’ятаю, як учителька математики мене часто сварила за те, що я під партою нишком плела гачком. Але коли ми зустрілись через 15 років, і вона побачила мене у в’язаному одязі, то сказала, що була не права.

У наступних колекціях Тетяна обіцяє показати вишивку і роботи розшиті бісером.

Наталі Анрі показала колекцію вечірніх і весільних суконь. Хоча створює найрізноманітніший одяг, починаючи від спідньої білизни і завершуючи пальто. Дизайнер працює понад 20 років у сфері моди і за цей час працювала у багатьох містах світу. Зокрема останні п’ять — у ОАЕ.

- На пошиття однієї сукні витрачаю від місяця до трьох, - говорить Наталя. - Оскільки дуже багато часу займає ручна робота. На щастя, переважна більшість моїх замовників вибагливі жінки. Це ті жінки, які чітко знають, що вони хочуть, упевнені у собі, і які уміють розпоряджатись власним життям.

За словами Наталі Анрі, у своїй колекції дизайнер скомпонувала елементи з двох колекцій і при цьому використала натуральний шовк і шифон.

Графік виступів дизайнерів: http://www.myvin.com.ua/ua/news/news_vin/culture/13609.html

Фото

 "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували "Вінницькі дні моди" офіційно стартували

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)