У Барському районі вшанували гумориста Анатолія Гарматюка

11.04.12 11:26 3332

В рамках відзначення річниці з дня відкриття кімнати-музею Анатолія Гарматюка на базі Мигалівецької школи відбувся конкурс юних гумористів «Усміхніться, люди добрі».

У Барському районі вшанували гумориста Анатолія Гарматюка

Цього року учасниками конкурсу стали 172 учні з усіх шкіл району. Оцінювався рівень сценічної культури учасників, виконавська майстерність, зовнішній вигляд, дикція. Загалом члени журі визначили 28 призерів у номінації «Читці».

На свято завітали голова Барської РДА Радіонов М.В., який привітав усіх присутніх і подарував школі картину в кімнату-музей, а також нагородив преміями переможців.
Всі учителі, які підготували призерів конкурсу, отримали посібник «Літературне краєзнавство: мозаїка творчості А.П.Гарматюка», виданий за сприяння дружини письменника Ніни Гарматюк.

Ніна Михайлівна, як почесний гість і дослідниця творчості Анатолія Панасовича, вручила всім призерам конкурсу іменні подяки від родини Анатолія Гарматюка за популяризацію творчості українського сатирика і гумориста та художнє сприймання гуморесок письменника-земляка.

Школам, які підготували найбільшу кількість призерів, Ніна гарматюк подарувала комплекти книг для шкільних бібліотек.
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)