Міський конкурс юних музикантів "Кришталева нота"

07.05.12 10:17 6277

Протягом весни вихованці шкіл естетичного виховання міста Вінниці змагались за право назватися найкращими, найталановитішими та найвіртуознішими музикантами міста.

Міський конкурс юних музикантів "Кришталева нота"

Змагання відбувались в номінаціях сольний спів (естрадний та класичний вокал), «Музично-теоретична Олімпіада» (за фахом сольфеджіо), «Дитячі ансамблі малої форми» (струнні, духові та ударні інструменти), сольні програми дитячих хорових колективів.

Загальна рейтинг переможців інших номінації конкурсу сьогодні виглядає наступним чином:

В номінації «Сольні програми дитячих хорових колективів»

Хори старших класів

І м. ДМШ №1 (керівник Гапоненко Ганна)

ІІ м. ДШМ (керівник Дубецька Тетяна)

ІІ м. ДМШ №2 (керівник, Заслужений працівник культури України, Волков Віктор)

 

Хори молодших класів

І м. ДМШ №1 (Гапоненко Ганна)

ІІ м. ДШМ (Осадчук Н.)

ІІІ м. ДМШ№1 (Костенко Людмила)

Спеціальний приз конкурсу - хор перших класів ДШМ (Гущіна Ірина)

В номінації «Вокал», категорія «Естрадний спів»

молодша група:

І м. Стінянський Назарій ДШМ «Вишенька»

Куколевський Вадим ДШМ «Вишенька»

ІІ м. Рабчук Олеся ДШМ «Вишенька»

ІІІ м. Слободянюк Ангелина ДМШ№1

середня група:

І м. Козак Валентина ДШМ «Вишенька»

ІІ м. Перестяк Катерина ДМШ№1

ІІІ м. Білоконь Анна ДШМ

Орищук Любов ДМШ№1

старша група:

І м. Куколевська Марія

ІІІ м. Буханова Анна

В номінації «Вокал», категорія «Класичний спів»

молодша група:

І м. Хмельовська Юлія

ІІ м. Діденко Вікторія

ІІІ м. Дорош Марія

Старша група:

І м. Багрій Юлія

ІІ м. Ковалевська Настя

В номінації «Музично-теоретична Олімпіада», категорія «Сольфеджіо»

І м. Загребельна Наталя – ДМШ №1

Шейко Сергій – ДМШ №1

ІІ м. Шейко Ігор – ДМШ №1

ІІІ м. Тищенко Сергій – ДШМ

В номінації «Дитячі ансамблі малої форми», категорія «Духові та ударні інструменти»

І м. ансамбль ударних інструментів ДМШ №2 (керівник–Боровський Олександр)

ІІ м. квартет мідних духових інструментів ДМШ №2 (керівник – Ярошенко Сергій)

ІІІ м. ансамбль саксофоністів ДМШ №1(керівник Степанчук Віктор)

ансамбль дерев’яних духових інструментів ДМШ № 2 (керівник Александрук Тетяна)

В номінації «Народні інструменти» «бандура», вокал

молодша вікова категорія

І м. Савчук Ольга – студія ВУКіМ ім.М.Леонтовича

ІІ м. Присяжнюк Мирослава – ДМШ№2

Петровська Марія - ДШМ

ІІІ м. Любчик Катерина – ДМШ№2

Малюта Анна – ДШМ

середня вікова категорія

І м. Гнатюк Ірина – ДМШ№1

ІІ м. Верба Максим – ДМШ№2

ІІІ м. Клітинська – ДШМ

старша вікова категорія

І м. - Голуб Юлія – ДМШ№1

ІІ м. – Багрій Юлія - ДШМ

ІІІ м. – Загребельна Наталія – ДМШ№1

В номінації «Народні інструменти «бандура», інструменталісти

молодша вікова категорія

ІІ м. Любчик Катерина – ДМШ№2

ІІІ м. Сулима Богдана - ДШМ

середня вікова категорія

І м. Бевз Яна - ДШМ

ІІ м. Просянюк Катерина - ДШМ

ІІІ м. Гуменюк Яна – ДМШ№2

старша вікова категорія

І м. Коваль Ганна - ДШМ

ІІ м. Франкова Юлія - ДШМ

В номінації «Дитячі струнні квартети»

І м. квартет молодших класів ДМШ №1 (керівник Громова Людмила)

ІІ м. квартет старших класів ДМШ №1 (керівник Громова Людмила)

ІІІ м. квартет старших класів ДМШ №2 (керівник Подгурська Олена)

ІІІ м. – квартет молодших класів ДМШ №2 (керівник Кременюк Наталя)

Хочеться побажати юним музикантам натхнення та наснаги, творчих досягнень та яскравої долі митців, які б своїми досягненнями славили ім’я нашого рідного міста.

На всіх переможців та учасників чекають гарні призи від міського голови - від музичних інструментів для солістів до спеціальних подарунків для колективів.

Фото

Міський конкурс юних музикантів "Кришталева нота" Міський конкурс юних музикантів "Кришталева нота" Міський конкурс юних музикантів "Кришталева нота"

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)