Шевченко стоятиме навпроти «Плеяди»

11.05.12 18:52 4236 12

Вінницька міська рада визначила місце, де встановлять пам’ятник Тарасу Шевченку

Шевченко стоятиме навпроти «Плеяди»

Сьогодні, 11 травня, депутати 42 голосами “за” при одному «проти» висловились за те, щоб пам’ятник Кобзарю стояв на площі В.Стуса біля концертного залу “Плеяда”.

Нагадаємо, 17 листопада виконком міської ради ініціював громадські слухання щодо місця встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку. 2 лютого виконком міської ради за результатами громадського обговорення прийняв рішення рекомендувати два місця для встановлення пам’ятника: площу Стуса або Центральний парк ім. Горького. Депутати обрали перший варіант.

Це місце на думку архітекторів і багатьох вінничан, які взяли участь в громадському обговоренні, виявилось найбільш вдалим, адже знаходиться у центральній частині міста, має достатньо території для встановлення монументальної споруди та створення творчого простору навколо неї.

Після цієї сесії Благодійний фонд «Подільська громада», який ініціював збір коштів на встановлення пам'ятника Шевченку у Вінниці і звернувся до міської ради з клопотанням щодо його розміщення біля обласної філармонії, продовжить процедуру, яка передує встановленню пам'ятника Кобзарю.

Також на сесії міської ради депутати підтримали ідею створення Асоціації «Міста електронного врядування України», затвердили Положення про порядок надання благодійної грошової допомоги мешканцям м. Вінниці, внесли зміни до Програми приватизації майна комунальної власності, підтримали зміни та доповнення до програми економічного і соціального розвитку, які передбачають суттєве збільшення обсягів капітальних видатків за рахунок субвенцій та дотацій з державного бюджету, та інші питання, важливі як для міста в цілому, так і для мешканців зокрема.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. Nomad
  Nomad
  31-05-12, 08:29 | IP:81.30.161...
  Пам'ятник Шевченка на площі Стуса біля пам'ятника Стусу, що за маячня?
  Це буде схоже на резервацію для пам'ятників українських видатних діячів %)
 • 11. Василь
  Василь
  14-05-12, 21:05 | IP:178.74.196...
  Нормальне рішеня встановити пам"ятник Шевченку біля філармонії, там є простір,а це дуже важливо-це оптимальне рішеня для Вінниці.
 • 10. Редактор
  Редактор
  13-05-12, 11:45 | IP:178.74.247...
  Найкраще місце для пам'ятника Т.Шевченку - площа Театральна у центрі міста.
 • 9. Стас
  Стас
  12-05-12, 16:55 | IP:37.19.225...
  Согласен - если нашлись люди, которые собирали деньги на памятник Шевченку, то их мнение нужно учитывать в первую очередь...
  Первым деньги внес Гройсман. Из киевлян, которые так пекутся о памятнике в Виннице, дала Вера Ульянченко. Их мнение учтено. А о парке никто и не говорит уже
 • 8. Александр
  Александр
  12-05-12, 15:16 | IP:178.95.135...
  Жена моя Винничанка... А вот собери денюшки и поставят хоть у тебя во дворе, придем дружно и цветочки положим. А чё ты так за Гройсмана печёшься? Дядя он тебе или кто?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)