Уперше графічні ню і пейзажі за часи незалежності

23.05.12 23:30 6714

З 16 травня по 10 червня — виставка “Графіка та акварель”

Уперше графічні ню і пейзажі за часи незалежності

До 10 червня у Виставковій залі спілки художників (за адресою вул. Пушкіна, 2) триватиме виставка “Графіка та акварель”. Усього понад 60 творів виконаних у таких техніках як офорт, літографія, лінорит, дереворит, монотипія, шовкодрук... та інших графічних техніках.

виставка “Графіка та акварель”

- За часи незалежності України це перша виставка графічних робіт, - розповідає голова Вінницької обласної організації Національної Спілки художників України Леонтій Гринюк. - На ній показані навіть роботи виконані у змішаних техніках.

Виставка проводиться після республіканського “Трієнале графіки — 2012”, яке проводили на початку весни у Центральному будинку художника у Києві. Там власні твори представили такі вінницькі художники, як Жілінскайте К.К., Гринюк Л.Н., Грищук І.П., Кафарський Ю.Д.

Виставка працює щоденно з 10 до 18 години, окрім неділі.

Фото

Уперше графічні ню і пейзажі за часи незалежності Уперше графічні ню і пейзажі за часи незалежності Уперше графічні ню і пейзажі за часи незалежності Уперше графічні ню і пейзажі за часи незалежності Уперше графічні ню і пейзажі за часи незалежності Уперше графічні ню і пейзажі за часи незалежності Уперше графічні ню і пейзажі за часи незалежності Уперше графічні ню і пейзажі за часи незалежності Уперше графічні ню і пейзажі за часи незалежності

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)