Відбулася презентація медіа-виставки «Абсент» Юрія Андруховича та польського гурту Кarbido

05.06.12 15:27 1904 0

Після презентації учасники туру сказали, що Вінниця приємно здивувала своєю відкритістю реакції та емоційністю.

Відбулася презентація медіа-виставки «Абсент» Юрія Андруховича та польського гурту Кarbido

У Вінницькому міському палаці «Зоря» український письменник Юрій Андрухович та польський гурт Кarbido за сприяння Фонду Петра Порошенка в рамках всеукраїнської туру презентували медіа-виставу «Абсент», яка є останньою частиною музично-поетичної трилогії. Перші дві частини під назвами «Самогон» та «Цинамон» були представлені вінничанам у попередні роки.

Директор агенції «Арт-Поле» Ольга Михайлюк зазначила, що це перша така повноцінна медіа-вистава в Україні, міжнародна але з українським компонентом. «Вперше ми використали інший метод – спочатку відпрацювання альбому в турі, потім у липні відбудеться запис цього альбому і це скоріш за усі буде DVD-версія з відзнятим матеріалом», - зазначила вона й подякувала за сталу підтримку польських та українських партнерів. «В нас склалась стала підтримка від наших польських партнерів у особі міністерства культури Польщі і дуже приємно, що й в Україні нас підтримав Фонд Петра Порошенка. І не зважаючи на метаморфози, які відбуваються в Україні, ми продовжуємо спільну співпрацю», - сказала Михайлюк.

Відвідання Вінниці стало в турі своєрідним екватором. «Вінниця у нашому турі Україною – екватор. В нас позаду три міста і після Вінниці в нас попереду три міста», - зазначив Юрій Андрухович перебуваючи у Вінниці.

Він розповів, що в центрі проекту «Абсент» легенда про те, що за мотивами роману «Перверзія», знято кінофільм і цей кінофільм загублений. «Проте повністю збереглась музика, яку ми виконуємо, натомість під час концерту можна подивитись уривки цього втраченого фільму, які збереглись. І це є родзинкою. У цьому спектаклі усе взаємопов’язане – кожний номер пов’язаний з певним епізодом роману «Перверзія», - розповів Андрухович та для кращого розуміння вистави порадив перед переглядом перечитати сам роман.

Український письменник розповів і плани на майбутнє, адже вже можна сказати, що трилогія відбулась. «Можна підготувати якусь таку програму вибраного й найкращого з усіх трьох альбомів і нам уже навіть підказали назву. Оскільки міцнішим за «Абсент» уже є тільки чистий спирт, тоді ми це можемо назвати «Спіритус», що водночас означатиме дух. Можливо також, що з цією програмою вибраною з цих трьох альбомів ми поєднаємо загальноукраїнський тур із польським», - зазначив Андрухович.

Після презентації учасники туру сказали, що Вінниця приємно здивувала своєю відкритістю реакції та емоційністю.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)