Зелень на більш ніж 50-ти картинах

30.06.12 10:04 3086 1

З 27 червня по 22 липня триватиме виставка живопису Василя Фоніцького

Зелень на більш ніж 50-ти картинах

У краєзнавчому музеї відкрилась шоста персональна виставка живопису “Краса вінницького краю” Василя Фоніцького. У великій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею представлено понад 50 пейзажних робіт виконаних за 2011-2012 роки.

На полотнах зображено краєвиди околиць Вінниці. Їх автор у свої 72 роки малює переважно з фотографій, які робить, коли ходить по гриби.

З 27 червня по 22 липня триватиме виставка живопису Василя Фоніцького

- Люблю природу, у нас її зараз майже не пишуть, - зізнається Василь Фоніцький. - Дуже люблю риболовлю і збирати гриби... ходжу з рюкзаком і фотоапаратом сам, не люблю компанії. Потім удома пишу.

І хоча академічної освіти автор немає (закінчив Київське училище декоративно-прикладного мистецтва — Авт.), проте має свою аудиторію шанувальників. На думку вінницького художника Михайла Мігріна, зелень у Василя Фоніцького досить гарна й імпресіоністична.

- Силуети природні, з індивідуальною характеристикою дерев, - розповідає Михайло Мігрін. - А підкупляє художник любов’ю. Він і сам радується, що малює красу, й інших радує. Він як французький художник Моріс Утірілло пише з фотографій, але переробляє досить цікаво.

Виставка триватиме до 22 липня.

Фото

Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах Зелень на більш ніж 50-ти картинах

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Андре
    Андре
    30-06-12, 17:52 | IP:109.108.238...
    Гарно

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)