Ансамбль з Білорусії підкорював вінничан своїм талантом

20.07.12 10:10 3582

Земляки Янки Купали і Якуба Коласа святкували «На Івана, на Купала» та демонстрували білоруський фольклор у проект «Мистецькі вихідні»

Ансамбль з Білорусії підкорював вінничан своїм талантом

7 – 8 липня до м. Вінниці завітав ансамбль білоруської пісні «Червенські балагури» та делегація з Мінської області з нагоди святкування Дні культури Білорусії та 130 – річчя з дня народження Янки Купали і Якуба Коласа в м. Вінниця.

Історична заслуга Янки Купали та Якуба Коласа полягає у тому, що вони створили справжні шедеври національного мистецтва і тим самим підняли білоруську літературу до рівня передових літератур світу, зробили її загальнонародним явище, одним із важливіших і дієвих засобів морального і естетичного виховання майбутніх поколінь. Купала і Колас заглянули в душу білорусів, показали їхній характер, висловили сподівання і надії, споконвічну спрагу «людми зватися».

Приємні несподіванки розпочались з першого дня перебування ансамблю у м. Вінниці. Ансамбль «Червенські балагури» та делегацію з Мінської області запросили на свято «На Івана, на Купала» та на нагородження Народного аматорського хору ветеранів війни та праці Ленінської районної організації з нагоди 25-річчя від дня заснування Ленінської районної організації ветеранів, що проходив у «Міському клубі» (Сабарів).

У неділю о 14.00 в концертній залі училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича відбувся святковий концерт. Артисти білоруського ансамблю подарували глядачам фірмові білоруські твори, здивували потужною енергетикою та змусили підспівувати під усі знайомі мелодії.

Щойно завершився концерт, делегація з Білорусії поспішала на майдан Незалежності щоб о 16.00 продемонструвати увесь свій фольклор в рамках проекту «Мистецькі вихідні». Тепер можна вважати, що проект «Мистецькі вихідні» розширив свої межі до ближнього зарубіжжя.

Святкування Дні культури Білорусії та 130 – річчя з дня народження Янки Купали і Якуба Коласа в м. Вінниця відбулось за підтримки виконавчого комітету Вінницької міської ради та Вінницької ОДА.

Як ми повідомляли раніше, на "Мистецькі вихідні" завітали гості із ближнього зарубіжжя. Програма заходів на наступні вихідні

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент культури Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)