Камерний хор «Вінниця» отримав статус Академічного

28.11.08 00:13 2937

Вчора, 26 листопада, у приміщені концертної зали обласної філармонії «Плеяда» свій 24-й день народження відзначав міський камерний хор «Вінниця» під керівництвом народного артиста України, професора Віталія Газінського.

Камерний хор «Вінниця» отримав статус Академічного

Камерний хор «Вінниця» - багаторазовий володар Гран-Прі та лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів. За роки свого існування хоровий колектив гідно представляв хорове мистецтво України та досяг великих успіхів у творчій діяльності, завдяки участі у найпрестижніших фестивалях та конкурсах. Колектив камерного хору є постійним учасником творчих звітів, загальнодержавних та загальноміських свят. Камерний хор «Вінниця» дав понад 1000 концертів. Зараз «Вінниця» - один із найкращих хорових колективів в Україні. Роботу колективу спрямовано на збереження та пропаганду кращих зразків українського національного хорового мистецтва. На святкування своєї 24-ї річниці колектив хору запросив усіх вінничан, котрим подобається хоровий спів. Саме тому вільних місць у залі обласної філармонії майже не було. Окрім вінничан, колектив хору із подвійним святом поздоровив міський голова Володимир Гройсман. Адже окрім свого дня народження хору наказом Міністерства культури надали статус Академічного. І з цієї нагоди міський голова подарував колективу «Вінниці» сертифікат на 10 тисяч гривень.

«Мені приємно, що наш камерний хор визнано Академічним. Це подія №1. Я думаю, ми всі повинні пишатись тим, що саме у нас є такий колектив, надзвичайно професійний. За останній час, де б вони не виступали, - саме вони отримували найвищі нагороди. Навіть за межами України. Це говорить про те, що колектив надзвичайно потужний. Я б хотів, щоб у камерного хору «Вінниця» попереду була як мінімум ще не одна тисяча концертів», - зазначив у своєму вітальному слові міський голова Володимир Гройсман. Окрім цього очільник Вінниці нагадав, що наступного року ми будемо святкувати 25-річницю хору. І до такої знаменної дати планується випустити компакт-диск, який розповсюджуватиметься по всій території України.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)