До третього жовтня міська рада стане виставковим центром

01.10.12 17:49 2738

У холі Вінницької міської ради проходитиме виставка дитячих робіт "Світ очима дітей"

До третього жовтня міська рада стане виставковим центром

З першого по третє жовтня в холі Вінницької міської ради триватиме виставка дитячих робіт “Світ очима дітей” вінницької арт-майстерні “Скриня”.

Свої витвори покажуть юні учасники Міжнародного проекту “Kids. Art. Europe”, який проходив у Німеччині та Голландії з 9 по 21 вересня 2012 року.

Протягом вказаного періоду семеро вінничан арт-майстерні “Скриня” віком 11,12 років показали власне мистецтво і уміння дітям Німеччини і Голландії, провели майстер-класи з живопису, малої пластики, батику.

Європейська сторона, відповідно діти й художні майстри-викладачі голландської дитячої Академії мистецтв показали українцям мацстер-класи з паперу, печворку, різьбі по каменю.

- Нас дуже гарно прийняли, - розповідає керівник арт-майстерні “Скриня” Ірина Шостак-Орлова. - Цікаво те, що не усі німецькі діти знали англійську мову і не кожен вінничанин німецьку, але мова мистецтва об’єднала присутніх. Наші діти ладні були вивчити усі мови, аби спілкуватись з однолітками. Окрім окремих творчих робіт ми виготовили величезний спільний батик і дерево життя з птахами, рибами і дзвіночками.

Проект започатковано з ініціативи громадської організації “Аrt & culture Project e.V” за підтримки Вінницької міської ради.

Наприкінці візиту у Європу творчі роботи українців купували на аукціоні у міжнародному бізнес-центрі “Eurode”. Зібрані кошти підуть для підтримки німецьких дітей, які мають вади розвитку.

Фото

До третього жовтня міська рада стане виставковим центром До третього жовтня міська рада стане виставковим центром До третього жовтня міська рада стане виставковим центром До третього жовтня міська рада стане виставковим центром До третього жовтня міська рада стане виставковим центром До третього жовтня міська рада стане виставковим центром До третього жовтня міська рада стане виставковим центром До третього жовтня міська рада стане виставковим центром До третього жовтня міська рада стане виставковим центром До третього жовтня міська рада стане виставковим центром До третього жовтня міська рада стане виставковим центром До третього жовтня міська рада стане виставковим центром

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)