Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен

16.10.12 17:24 3737

З 16 по 31 жовтня триватиме виставка олійних полотен “А ми тую козацькую славу збережемо” Василя Слободяника. Експозиція з 24 картин народного малярства розміщується у Світлиці Вінницького обласного центру народної творчості.

Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен

Виставка Василя Слободяника

Народним малярством художник займається більше 20 років, проте більше часу почав присвячувати улюбленій справі тоді, коли пішов на пенсію. Мистецтву малювання ніхто його не вчив, але у творчій справі допомагає донька, яка закінчила Одеське художнє училище ім. М.Б.Грекова.

З відкриттям виставки привітали Василя Слободяника

- Коли вона приїжджає, то ми радимось, вона мені підказує що не так, - зізнається Василь Слободяник. - Але заважати не хоче, каже, що якщо буде вказувати, то не буде діла.

Професійної освіти художник не здобув, за фахом він пасічник-садівник. Проживає художник у селі Четвертинівка Тростянецького району. Наразі у творчому доробку Василя Слободяника понад 100 картин.

Виставка Василя Слободяника

Це п’ята персональна виставка художника, третя з яких проходить у Центрі народної творчості.

Фото

Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен Пасічник-садівник створив виставку олійних полотен

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)