Танцювальні фестивалі обіцяють проводити у Вінниці

22.12.08 02:39 3228

Данс-клуб „Болеро” привіз перемогу зі світового танцювального турніру з сучасних танців.

Танцювальні фестивалі обіцяють проводити у Вінниці

данс-клуб "Болеро"

Про це газеті „Місто” розповіла хореограф Тетяна Чистякова. За її словами, „Болеро” у Польщі мав п’ять виходів у фінал на міжнародних змаганнях, одне призове місце та два виходи у фінал на Чемпіонаті Світу.

- Ми зрозуміли, що в Україні є шалений потенціал для того, аби вийти на міжнародний рівень на чемпіонатах з танцю, - розповідає Тетяна Чистякова. – Якби в нас ще була б підтримка фінансового характеру. Адже зараз поїздки на міжнародні змагання – це повністю ініціатива батьків учасників данс-клубу. Нам не допомагає ані держава, ані місто. Певним чином неприємно було і бачити, що нашу команду не підтримують вболівальники з України, адже їх на Чемпіонаті була занадто мало. А от Німеччину чи Південну Африку підтримувала величезна кількість фанатів.

Тепер, розповідає Тетяна Чистякова, данс-клуб „Болеро” готуватиметься до Чемпіонату у наступному році, аби посісти вищі місця. А ще – має на меті проведення фестивалів у Вінниці. Щоправда, подібна можливість виникне за кілька років, оскільки треба детально продумати організацію такого великого заходу та підібрати вдалий зал.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)