У Вінниці показують "Ілюзорну реальність"

27.11.12 18:00 3945

З 20 листопада по 15 грудня у виставковій залі Вінницької обласної організації Національної спілки художників України триватиме виставка “Ілюзорна реальність”.

У Вінниці показують "Ілюзорну реальність"

Робота Леонтія Гринюка

Експозиція персональних графічних і живописних робіт Леонтія Гринюка складається із 40 робіт, які виконувались протягом пленерів 2011-2012 років.

Робота Леонтія Гринюка

Твори показують приклад стертих граней між стилями, жанрами і техніками виконання.

- Мої роботи — це спроба висловитись незаангажовано і про конкретний факт, час, об’єм, подію, - розповідає Леонтій Назарович. - Це спроба створити власну ілюзорну реальність.

Робота Леонтія Гринюка

Роботи голови ВООНСХУ Леонтія Гринюка виконані у змішаних техніках акварель, гуаш, темпера, акрил, олівець.

Адреса виставкової зали: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 2

Фото

У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність" У Вінниці показують "Ілюзорну реальність"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Теги: Вінниця
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)