Вінничан запрошують до бібліотеки Тімірязєва на виставку «Натюрморт»

05.12.12 13:00 2014

До уваги шанувальників художньої фотографії! Вінницький Народний клуб фотомистецтва «Обрій» представляє виставку робіт під назвою «Натюрморт». Відкриття виставки – 6 грудня о 17.00 у читальній залі відділу літератури та інформації бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва

Вінничан запрошують до бібліотеки Тімірязєва  на виставку «Натюрморт»

Поняття «Натюрморт» походить від французького Nature morte, що дослівно перекладається як «мертва природа», у давнину в образотворчому мистецтві означало різновид малярства, що зображало застиглі, нерухомі (morte) предмети — букети квітів, композиції овочів, фруктів, посуду, килимів, меблів тощо. Проте переклад «мертва природа» — не зовсім вдалий, це лише зображення нерухомих речей.

З появою фотографії, як виду мистецтва, з’явилися перші натюрморти і у вигляді фотографічних зображень.

Не лише почути, а й побачити, що ж таке "Натюрморт", вінничани зможуть 6 грудня.

Вінницький Народний клуб фотомистецтва «Обрій» на виставці під назвою «Натюрморт» представить роботи десяти авторів членів Фотоклубу. Це творчі здобутки фотоаматорів - початківців та фотографії досвідчених фотохудожників.

Виставка розташована у читальній залі відділу літератури та інформації з питань мистецтва Вінницької Обласної Універсальної Наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва (вул. Соборна, 72, ІІ поверх), та триватиме з 6 по 26 грудня 2012 р.

Запрошуємо всіх на відкриття виставки.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)