В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь

24.12.12 14:02 2207

22 грудня в обласному краєзнавчому музеї відбулося обласне свято національної кухні під назвою «Чим хата багата, тим і рада».

В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь

Фестиваль національних кухонь

Учасниками цьогорічного свята стали національні товариства Вінниччини, які представляли світлиці:

  • українську,
  • польську,
  • білоруську,
  • індійську,
  • циганську,
  • чеську
  • ассирійську.

Фестиваль національних кухонь

Світлиці оформлені роботами майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, кухонним начинням, культовими речами та атрибутами з символікою свого народу. Також представлені національні страви та запропоновані рецепти цих страв.

Фестиваль національних кухонь

Впродовж свята представники кожного національного товариства презентували свої світлиці, частували гостей, а також виконували пісні своїх народів.

На захід завітали заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник.

Фото

В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь В обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль національних кухонь

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)