У будівлі вінницької мерії відкривається фотовиставка Зорія Файна «В об’єктиві - кохання»

14.02.13 12:12 2729

14 лютого 2013 року о 16 годині у хол Вінницької міської ради завітає справжнє свято любові та тепла. Адже саме у День закоханих, відбудеться відкриття фотовиставки під назвою «В об’єктиві - кохання», автором якої є заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародних конкурсів, фотограф - Зорій Файн.

У будівлі вінницької мерії відкривається фотовиставка Зорія Файна «В об’єктиві - кохання»

Про любов написано багато, про неї складають трактати і поеми, прозаїки пишуть романи, а поети — вірші. Кохання може назавжди залишитись не лише у пам’яті, але і на світлинах. Тимбільше коли вони створені із професіоналізмом та любов’ю. У кожного творця, як правило, є свій секрет майстерності. Як каже автор фотовиставки, потрібно стати справжнім другом, щоб знайти родзинку в кадрі.

Фотовиставка проходить в рамках проекту «Арт-хол», що започаткований департаментом культури ВМР в жовтні 2012р. та направлений на створення невимушеної, творчої атмосфери, культурну трансформацію простору.

Крім фотовиставки, приємним сюрпризом для окрилених сердець нашого міста стане виступ вихованців Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» та Вінницької дитячої музичної школи № 1.

Фотовиставка Зорія Файна «В об’єктиві кохання» триватиме до 25 лютого 2013 року.

Любові Вам та втілення найромантичніших мрій! Пам’ятайте, що у цілому світі Ви – хтось, але для когось Ви – цілий світ!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент культури Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)