Вінничан запрошують на виставку Олесі Пірняк «Візія жіночої краси»

11.03.13 09:05 2658

11 березня 2013 року о 17 годині в холі Вінницької міської ради відбудеться відкриття персональної виставки Олесі Пірняк.

Вінничан запрошують на виставку Олесі  Пірняк  «Візія  жіночої краси»

Класик свого часу сказав: «краса врятує світ». Керуючись даним висловом і, навіть, можна сказати, взявши його за життєвий девіз, молода вінницька художниця Олеся Пірняк створила велику кількість чудових та оригінальних картин. Вміння творити в Олесі зародилося ще з дитинства, а бажання розвиватись та наполеглива праця, без сумніву, дали про себе знати – це багаточисленні грамоти, дипломи та зайняті неї призові місця в міських та всеукраїнських конкурсах у галузі образотворчого мистецтва. Натхнення дівчина черпає у самому житті, у бажанні творити та приємно дивувати цим оточуючих.

Виставка Олесі Пірняк

Цього понеділка, 11 березня 2013 року о 17 годині в холі Вінницької міської ради відбудеться відкриття персональної виставки Олесі Пірняк. Це вже друга професійна виставка молодої художниці і має вона чудову назву «Візія жіночої краси» (а лиш от-от ми всією країною відзначали чудове свято – Міжнародний жіночий день). Кожен зможе помилуватися картинами та віднайти у ній власне бачення жіночої краси. Ще яскравішим відкриття виставки зроблять вихованці Вінницької дитячої школи мистецтв, даруючи присутнім свої художні номери.

Кажуть, що погода – як жінка… цьогоріч, ця істина актуальна як ніколи. Але віримо, що весна вже от-от завітає до нас - ідею відродження, краси, нових надій авторка вдало втілила у своїх роботах із таким підзмістом, що спочатку весна має прийти у наші серця.

Отож, запрошуємо Вас протягом цього тижня відвідати виставку та ще на крок наблизитись до справжньої весни!

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)