21 березня у Вінниці проходитиме відкритий урок індійського танця

14.03.13 10:33 2310

Відкритий урок з практичної культурології на тему: "Культура, релігія, філософія мовою індійського танця" відбудеться 21 березня, о 14.45, в стінах Вінницького національного технічного університету. Адреса проведення - Хмельницке шосе, 95.

21 березня у Вінниці проходитиме відкритий урок індійського танця

- Такі концерти-лекції ми проводимо тут вже 18 років, - каже художній керівник сімейного ансамблю "Сур сангам" Сергій Журавльов. - Нас підтримує кафедра культурології та керівництво студентського клубу вузу.

- Основою індійського класичного танцю є стиль під назвою "бхаратанатьям", - говорить Сергій Журавльов. - Саме він завжди відкриває нашу програму. Далі глядачів чекатиме знайомство з іншими танцювальними стилями: кучіпуді, катхак і танцем індійського кіно. Ми розповімо про традиційному індійському мовою жестів, міміки, пантоміми. Ви почуєте вокал у стилі хіндустані.

За словами лектора, студенти першого-четвертого курсів матимуть унікальну нагоду познайомитися з справжнім мистецтвом Індії, отримати знання щодо музики та танцю цієї країни.

- Втім, ми запрошуємо на зустріч не тільки студентів, - каже Сергій Журавльов. - Будемо раді бачити гостей, друзів, прихильників нашої творчості, усіх, хто не байдужий до вічного та прекрасного.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)