У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки»

22.03.13 09:06 5658

Наразі у холі Вінницької міської ради триває виставка художніх творів учнів школи мистецтв «Вишенька».

У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки»

виставка

У експозиції представлено 36 картин авторства кращих учнів художнього відділення школи. Назва виставки – «Барвиста палітра мрій». Картинами можна буде помилуватись до кінця березня.

виставка

Цю звітну виставку присвячено десятиріччю з дня заснування школи мистецтв «Вишенька». Зараз на художньому відділенні у школі мистецтв «Вишенька» навчається 130 учнів. Уважні шкільні викладачі сприяють розкриттю художнього потенціалу у дітей.

Виставкові роботи дуже різножанрові: тут і портрет, і пейзаж, і натюрморт. Виконані в різноманітних техніках (гуаш, акварель, вітраж) картини виявляють різнобічність талантів юних художників, яким зараз лише по 13-15 років. Чисті, яскраві кольори викликають у глядачів лише позитивні емоції, адже малюнки талановитих дітей здатні зробити навколишній світ бодай трішечки кращим та добрішим.

виставка

Раніше ми повідомляли про те, що з нагоди святкування в Україні року дитячої творчості у Вінниці організовано цілий ряд мистецьких проектів.

Фото

У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки» У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки» У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки» У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки» У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки» У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки» У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки» У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки» У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки» У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки» У холі міськради представлені барвисті мрії учнів «Вишеньки»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)