Вінничан запрошують на концерт буковинського ансамблю пісні і танцю Чернівецької обласної філармонії

15.04.13 01:24 2946 0

Цієї весни до нас у гості завітає «побратим» нашого відомого колективу «Поділля», а саме - Заслужений академічний буковинський ансамбль пісні і танцю Чернівецької обласної філармонії, який здивує вінничан своєю високою професійною майстерністю та винятковою колоритністю.

Вінничан запрошують на концерт буковинського ансамблю пісні і танцю Чернівецької обласної філармонії

Напевно кожен мешканець нашого рідного міста, чув про колектив Вінницької обласної філармонії, а точніше, про Академічний ансамбль пісню і танцю «Поділля», який репрезентує найкращі перлини народного мистецтва у своїй концертній діяльності. Так, цієї весни до нас у гості завітає «побратим» нашого відомого колективу, а саме - Заслужений академічний буковинський ансамбль пісні і танцю Чернівецької обласної філармонії, який здивує вінничан своєю високою професійною майстерністю та винятковою колоритністю.

Заслужений академічний буковинський ансамбль пісні і танцю Чернівецької обласної філармонії

Колектив було засновано ще в середині сорокових років минулого століття. Впродовж багатьох років творчого зростання чернівецьких артистів, змінилося багато художніх керівників і звичайно виріс їх вокально-хореографічний рівень.

Проте з приходом на керівну посаду Андрія Кушніренка ансамбль почав тріумфально виступав у союзних республіках, став заслуженим і нарешті, відзначивши своє 60-річчя, та виріс до академічного.

Своїм натхненним мистецтвом Заслужений академічний Буковинський ансамбль пісні і танцю оспівує красу рідного краю, дарує людям естетичну насолоду, робить свій вагомий внесок у національне відродження і розвиток української музичної культури.

Кожен виступ цього колективу завжди захоплює умінням зачаровувати крізь призму народних мелодій і танців своїм довершеним виконанням національних музичних скарбів.

афіша

Отже: 16 квітня о 18:30 на Вас чекатимуть артисти Заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю, Чернівецької обласної філармонії на заключному концерті з абонементного циклу «З народної музичної скарбниці».

До зустрічі у концертній залі Вінницької обласної філармонії.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)