Дві маленькі вінницькі художниці вразили Леоніда Кучму

17.02.09 03:22 3399

Марина Кармаліта (7 років) малює свої мрії. Олександра Авдєєва (11 років) найбільше любить зображувати старовинні собори та людей.

Дві маленькі вінницькі художниці вразили Леоніда Кучму

Марина Кармаліта (7 років) та Олександра Авдєєва (11 років)Ці дві вінничанки зараз експонують свої роботи у виставковому залі Фонду Леоніда Кучми. Виставка маленьких художниць в цьому Фонді триватиме місяць. Згодом, розповіли газеті «МІСТО» батьки талановитих дівчат, їхні роботи переїдуть у інший виставковий зал столиці. Вони вже мають кілька пропозицій. Екс-Президент України пообіцяв допомогти вінничанкам виставити їхні роботи за кордоном, а також – посприяти у проведенні пленерів територією України. Почати запропонував з його маленької батьківщини – Новгород-Сіверського.

- Потрапити на виставку у Фонд Леоніда Кучми – не легко, - каже викладач дівчат з центру творчості «Барви України» Світлана Телець. – Там дуже серйозний відбір, багато претендентів зі всієї України. Марина та Саша дуже талановиті художниці. Вони вже давно перейшли межу школярства і переросли багатьох старших художників, що є у Вінниці.

Обидві дівчинки захоплюються живописом олією та батіком. Саме такі 30 робіт виставили дівчата у Фонді.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)