З 7 червня у вінницькому кінотеатрі "Родина" стартує тиждень ізраїльського кіно

04.06.13 09:15 2237

Посольство Держави Ізраїль в Україні, Євразійський Єврейський Конгрес та МКФ «Молодість» з нагоди 65-ї річниці Незалежності Держави Ізраїль представляють тиждень ізраїльського кіно в Україні.

З 7 червня у вінницькому кінотеатрі "Родина" стартує тиждень ізраїльського кіно

Відкриється він 5 червня у Києві фільмом «Примітка» Джозефа Седара. А з 7 червня кращі зразки ізраїльського кінематографу зможуть побачити й вінничани.

Увазі глядачів будуть запропоновані фільми останніх років, що отримали міжнародне визнання. Зокрема стрічка, яку було номіновано на Оскар у 2012 році. У програму фестивалю також увійшли картини – лауреати міжнародних кінофестивалів у Каннах, Карлових Варах, МКФ "Санденс".

Фільм «Примітка» Джозефа Седара оповідає про батька й сина, видатних вчених, які усе своє життя були опонентами й суперниками. Утім, усе кардинально змінюється, коли Академія відзначає батька найпрестижнішою зі своїх нагород. Стрічка отримала Золоту пальмову гілку в Каннах за найкращий сценарій (2011 р.) та була номінована на Оскар у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Програму доповнить володар Ґран-прі МКФ у Карлових Варах та призу за найкращий сценарій МКФ "Санденс", фільм «Доброго ранку, пане Фідельман!» Йоссі Мадмоні. Яків Фідельман - 70-річний майстер-тесляр і художник-реставратор. Після смерті свого ділового партнера Маламуда Фідельман усім серцем прив'язується до своєї старої майстерні, яка замінює йому весь світ.

Стрічка «Хава Нагіла» Роберти Ґроссман знята у співвиробництві США, України та Ізраїлю. Це єдиний документальний фільм програми. «Хава Нагіла» - одна з найвідоміших єврейських пісень. Разом із танцем Хора вона давно стала невід'ємним атрибутом єврейських весіль, церемоній Бар- і Бат-міцва. Та чи багато нам відомо про історію цією пісні?

«Заповнити порожнечу» Рами Бурштейн – володар «Кубку Вольпі» МКФ у Венеції, а також вісім премій Ізраїльської кіноакадемії. Головна героїня фільму, 18-річна Шира, готується до весілля. Однак смерть її старшої сестри під час пологів псує свято. Утім, релігійне сімейство швидко знаходить заміну померлій дівчині, домовляючись про шлюб її чоловіка-вдівця із вдовою з Бельгії. Мати Шири, розуміючи, що зять ось-ось має назавжди вивезти з країни її єдиного онука, починає сватати за нього свою молодшу доньку.

«Потоп» Гая Наттіва – володар «Спеціальної згадки» на Берлінале у категорії «Фільми для юнацтва». Усе складно в житті Йоні. Йому майже 13, він талановитий, але не розвинутий фізично. Тому щодня хлопець бореться за те, щоб вирости. Він продає домашнє завдання однокласникам, щоб заплатити за заняття бодібілдінгом.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)