Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів

08.07.13 11:05 3244 1

Купальські забави у мікрорайоні Сабарів

Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів

«Купальські забави» - так називалась святкова програма, що відбулась 6 липня о 15.00 на площі біля КЗ «Вінницький міський клуб».

Купальські забави у мікрорайоні Сабарів

Під час свята були відтворені давні традиції святкування Івана Купала. Дівчата плели віночки, прикрашали яскравими стрічками Марену, водили хороводи. Також за традицією не обійшлось без участі Водяного, та його помічника, які розважали гостей своїми жартами та виступами.

Купальські забави у мікрорайоні СабарівКупальські забави у мікрорайоні Сабарів

Свої виступи глядачам подарували вихованці циркової та вокальної студій Міського клубу – Дишкант Аліна, Рандюк Надія, Гуменюк Максим, Далюк Іван, Олексюк Валентин. Особливо глядачам запам’ятався виступ гостей - ансамблю земляцтва білорусів «Купалінка», у виконанні якого пролунали світлі, мелодичні білоруські пісні.

Купальські забави у мікрорайоні Сабарів

Фото

Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів Справжнє купальське дійство розгорнулось вчора у мікрорайоні Сабарів

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент культури Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Максим
    Максим
    09-07-13, 08:45 | IP:80.91.187...
    Язычники........

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)