Шляхами героїчного Поділля

24.08.13 10:16 3287

23 серпня 2013 року, на честь 22-ї річниці дня «Незалежності України», у Вінницькому обласному центрі народної творчості (вул. Артинова, 33), відкрилась персональна виставка художника Олександра Пелешка «Шляхами героїчного Поділля».

Шляхами героїчного Поділля

Олександр Петрович Пелешко – член спілки майстрів народного мистецтва України з 2005 року. Народився 1-го лютого 1956 року в м. Тульчині. З раннього дитинства любив малювати. Після закінчення школи вступив до Львівського поліграфічного інституту ім.. Івана Федорова і успішно закінчив його за спеціальністю художник-графік.

Олександр Петрович Пелешко

Сьогодні, Олександр Петрович працює викладачем у Вінницькому будівельно-архітектурному коледжі.
Навчає студентів графіці, малюнку та композиції. Поряд з цим, він не полишає творчості.

Художник працює в багатьох техніках (олійний та восковий живопис, графіка, акварель, скульптура).

В своєму творчому доробку Олександр Пелешко має сотні картин та 2 персональні виставки. Він є активним учасником обласних, всеукраїнських, міжнародникх виставок та пленерів.

На нинішній виставці митець представив графічні роботи, виконані в його авторській техніці, в якій взято за основу граттографію і сграфіто – монументальну техніку, також тут представлений акварельний живопис. Всього художник презентував 23 роботии, в яких потужно звучить тема України.

Фото

Шляхами героїчного Поділля Шляхами героїчного Поділля Шляхами героїчного Поділля

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)