Грім та блискавка ледь не зірвали зйомки кліпу "Голосу Країни" Павла Табакова

28.09.13 09:03 3259

Переможець телепроекту «Голос країни» представив тизер нового відеоролика

Грім та блискавка ледь не зірвали зйомки кліпу "Голосу Країни" Павла Табакова

Ліричну пісню Павла Табакова «Запитай», за задумом режисера Тараса Дроня (компанія NORD Production), екранізовували просто неба - у чистому полі. Прогнози синоптиків були не надто оптимістичними: дощі, грози, шквали вітру… Але знімальна група все ж ризикнула – і ще до світанку прибула на місце зйомок: чого не зробиш, полюючи за ексклюзивними кадрами! Та не встигли техніки розкласти апаратуру, як небо розкололося від гуркоту грому, спалахнула блискавка і хлинула гроза... Екстремальні погодні умови ледь не зірвали зйомки…

зйомки кліпу Павла Табакова

Знімальна група завмерла, коли раптова блискавка вдарила в двох метрах від місця, де розмістилися Табаков, режисер і оператор… На щастя, все обійшлося – ранкова гроза закінчилася так само несподівано, як і розпочалася. Уже за мить на небі з’явилася веселка! Та протягом 18-годинного знімального дня погода змінювалася практично щогодини. Утім, хмари, які раз у раз згущувалися над майданчиком, додали новому відео Табакова ще більшої романтики. Режисер і оператор не приховували задоволення від творчої вдачі – ще б, такі фактурні небесні кадри «вполювали»!

зйомки кліпу Павла Табакова

Новий кліп Павла Табакова – це невелика кіноісторія, яка за чотири хвилини розповідає про п’ять людських доль. Усі ці долі об’єднує лейтмотив пісні «Запитай»: «Ти далеко, але я з тобою…». «Це історії - близькі багатьом, бо ж кожному з нас доводилося чи доводиться когось чекати, - каже Павло Табаков. – Але що таке відстань у порівнянні зі справжніми почуттями?».

 зйомки кліпу Павла Табакова

Головну роль у кліпі зіграв першокласник Дмитрик. А десяток інших ролей дісталися професійним акторам. Крім поля, «Запитай» знімали ще в чотирьох локація: в аеропорту, на міжнародній трасі, в закордонному вузі і навіть у справжній військовій частині. Прем’єра кліпу – зовсім скоро. А ще цього тижня відбудеться всеукраїнська радіопрем’єра пісні «Запитай» - третього синглу з альбому Павла Табакова «Мій світ». Наразі ж пропонуємо вашій увазі тизер кліпу «Запитай»:

*

Нагадаємо, у другій половині жовтня Табаков зі своєю групою вирушають у тур містами України - у підтримку альбому «Мій світ». Гастролі охоплять одинадцять міст.

Графік концертного туру Павла Табакова «Мій світ»:

Графік концертного туру Павла Табакова «Мій світ»:18 жовтня – Ужгород (Музично-драматичний театр).

20 жовтня – Рівне (МПК «Текстильник»).

21 жовтня – Луцьк (Музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка).

22 жовтня – Тернопіль (ПК "Березіль").

25 жовтня – Івано-Франківськ (Філармонія).

26 жовтня – Чернівці (Філармонія).

27 жовтня – Хмельницький (Філармонія).

29 жовтня – Житомир (Музично-драматичний театр ім. І. Кочерги).

31 жовтня – Вінниця (Будинок офіцерів).

1 листопада – Київ (Театр оперети).

17 грудня – Львів (Львівська опера).

Фото

Грім та блискавка ледь не зірвали зйомки кліпу "Голосу Країни" Павла Табакова

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)