Вінницька художня школа відзначила День художника

14.10.13 10:09 4796

У виставковій залі Вінницької дитячої художньої школи відбулося урочисте відкриття творчих робіт викладачів школи «Викладаємо і творимо»

Вінницька художня школа відзначила День художника

10 жовтня 2013 року з нагоди святкування Дня художника України у виставковій залі Вінницької дитячої художньої школи відбулося урочисте відкриття творчих робіт викладачів школи «Викладаємо і творимо». Такий виставковий проект було започатковано у 2012 році, його логічне продовження - цьогорічна презентація. Учасниками виставки стали, як викладачі старшого покоління, так і новий творчий актив закладу, який на сьогодні очолює директор Стафійчук Наталія Анатоліївна.

відкриття творчих робіт викладачів школи «Викладаємо і творимо»

У виставковій експозиції взяли участь 14 професійних художників та викладачів колективу, кожен з яких продемонстрував свій творчий рівень, з метою не тільки підтвердити власні здобутки, але і подати їх, як методичний приклад своїм учням.

відкриття творчих робіт викладачів школи «Викладаємо і творимо»

Урочиста церемонія відкриття проходила за участю представників департаменту культури Вінницької міської ради. Заступник директора департаменту культури Ковальчук Ганна Петрівна у вітальному слові підкреслила необхідність заохочення юних талантів до активної творчої позиції у формуванні культурного обличчя нашого міста. Святковим підтвердженням даного факту стало вручення почесних грамот і подарунків переможцям та учасникам міського конкурсу дитячого малюнку «Малюємо старовинну Вінницю», який традиційно проводиться щороку в рамках святкування Дня міста серед учнів вінницьких дитячих шкіл естетичного виховання. Переможці оцінювалися за двома віковими категоріями із врахуванням естетики художнього мислення у поєднанні із відчуттям історії свого рідного міста Вінниці. Призери отримали якісні матеріали для подальшого художнього творення, зокрема – етюдники, професійні фарби, пензлі, олівці тощо. Але, без уваги не залишилися і всі учасники конкурсу, які отримали заохочувальні призи.

відкриття творчих робіт викладачів школи «Викладаємо і творимо»

Подібний захід може стати взірцем для подальшої традиції святкування Дня художника, адже він органічно поєднав в собі радість від процесу творення із радістю від процесу навчання творенню.

Фото

Вінницька художня школа відзначила День художника Вінницька художня школа відзначила День художника Вінницька художня школа відзначила День художника Вінницька художня школа відзначила День художника Вінницька художня школа відзначила День художника Вінницька художня школа відзначила День художника

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)