У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни»

13.12.13 17:01 3123

Уже близько 20 років талановиті школярі нашого міста беруть участь у танцювально-розважальному конкурсі «Стартінейджер».

У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни»

Організаторами даного заходу традиційно виступають департамент освіти міської ради та міський Палац мистецтв. Змагання проходять на призи міського голови Володимира Гройсмана.

команда «Голівуд» ЗОШ № 35

Після відбіркових перегонів до фіналу, який відбувся в Палаці мистецтв, вийшли як уже знані учасники: команди «Голівуд» ЗОШ № 35 та «Нон-стоп» ЗОШ № 26,

«Нон-стоп» ЗОШ № 26

так і молода, амбітна команда «Жесть» гімназії № 6.

команда «Жесть» гімназії № 6

У 4 конкурсах, два з яких готувались командами заздалегідь, а два імпровізайні, кращими стали неодноразові переможці конкурсу учні школи № 26. У суддівській колегії були представлені хореографи кращих танцювальних клубів нашого міста: «Болеро», «3 зет», «Шарм-С», «Барвінок», «Грація».

Стартінейджер

Організатори висловлюють щиру вдячність дітям, адміністраціям шкіл, педагогам, хореографам та батькам учасників змагань.

Фото

У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни» У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни» У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни» У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни» У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни» У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни» У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни» У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни» У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни» У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни» У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни» У Вінниці відбулись танцювальні «Зоряні війни»

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)