Вінниця готується до чергового модного Фестивалю

01.04.09 13:10 2826

30 квітня у приміщенні Експоцентру Вінницької торгово-промислової палати вінничани зможуть ознайомитися з останніми тенденціями у моді, адже у місті пройде чергова презентація колекцій провідних місцевих дизайнерів «Вінницький подіум: Весна-Літо-2009».

Вінниця готується до чергового модного Фестивалю

Вінницький подіумМодний фестиваль проходить під патронатом міського голови Володимира Гройсмана та за сприяння управління розвитку споживчого ринку та послуг міської ради.

«На сьогоднішній день вітчизняна база для створення одягу високого класу стрімко зростає, тому що є велике розмаїття тканин, оздоблень, обладнання, на якому шиється одяг. Завдяки усім цим чинникам вбрання набуває європейського рівня, - розповідає заступник начальника управління розвитку споживчого ринку та послуг Наталія Коптєва. - Фестиваль моди, який проходить у нашому місті двічі на рік, вже встиг довести, що українська мода не те що має шанс на існування, - а вона може диктувати тренди та напрямки моди».

За переконанням Наталії Коптєвої колекції, які представляються на вінницькому модному заході, не поступаються роботам іноземних будинків моди. Докладнішу інформацію про підготовку до Фестивалю «Вінницький подіум: Весна-Літо-2009» і про його гостей та учасників можна отримати за тел. 35-57-05.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)