Як на перше квітня вінничани дуріли

03.04.09 02:43 3070

Взамін розбитого мобільного - у подарунок стаціонарний телефон, а 500 умовних одиниць - із портретом Сковороди – на такі дивні подарунки можна було очікувати від організаторів перших у Вінниці Прикольних Олімпійських ігор, які відбулися у центральному парку 1 квітня.

Як на перше квітня вінничани дуріли


Змагання серед любителів гумору почалися на Фонтанній площі. Конкурси проводилися між тринадцятьма командами, з досить оригінальними назвами: «Дирак», «Smile lande», «Пупсія», «Понтигонія», «Амазонія», «ЧП», «Шаландія», «Чебурятія», «Тілімілігряндія-Крокозія», «Зімбаба», «Нідергланди», «Габонія», «Фунляндія».

Представники усіх цих команд бігали задом наперед, жбурляли мобільні телефони (хто далі), влаштували перегони кентаврів, гралися в бейсбол... яйцями, кидали весільні букети. Не обійшли й соціально-побутову тему: під гаслом «не можна смітити в парку» кидали пляшки в урни. До перетягування канату приєдналася навіть 50-літня жіночка. А ось із грою в дурня на роздягання склалося не так, як хотіла б публіка - очікуваного стриптизу так і ніхто не побачив: чи то висока мораль учасників завадила, чи їх налякала холоднеча.

Найменш активними у День дурня виявилися... собаки. На першому у світі собачому євробаченні взяла участь лише одна сука – кокер-спанієль Нюра, найкраща подруга одного з організаторів перешеквітневого дійства, запеклого КВНщика Олександра Шемета, який разом із Ігором Федоровим, письменником-фантастом, запалили Олімпійський мангал.

Завершився святковий безлад врученням солодких та пам’ятних подарунків учасникам та переможцям змагань. Кращими визнали команду «Тілімілігряндія-Крокозія» (третє місце), «Амазонія», «Понтигонія», «Пупсія» - з другим результатом, та «Smile lande» і «Чебурятія», які розділили першість та отримали по 500 справжніх гривень.

Організатори святкувань обіцяють, що наступного року буде ще веселіше.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)