Вуличні музиканти запрошуються до участі у святкуванні Дня Європи у Вінниці

28.04.14 10:50 2511 0

У рамках організації та проведення у місті Вінниці низки культурно-мистецьких заходів з нагоди святкування Дня Європи в Україні, відповідно до Указу Президента України від 19.04.2003 р. №339/2003 «Про День Європи», з метою презентації та популяризації творчих напрацювань вінницьких музичних гуртів та окремих музикантів серед широкого загалу мешканців і гостей міста, департамент культури міської ради оголошує проведення 17 травня 2014 року з 15.00 до 18.00 год. на відкритих майданчиках головних вулиць міста конкурсу - фестивалю вуличних музикантів.

Вуличні музиканти запрошуються до участі у святкуванні Дня Європи у Вінниці

До участі у конкурсі запрошуються як професійні музиканти, так і музиканти-аматори, що працюють в різних напрямках і стилях музичного мистецтва. Особливу увагу буде привернуто до музичних «альтернатив», персональних оранжувань, власних творів. Вік учасників не обмежено.

Бажаючим необхідно у термін до 11 травня 2014 року подати заявку до департаменту культури міської ради за адресою: вул.Соборна,59, каб. 628; або надіслати на електронну адресу: mischan@vmr.gov.ua, оформивши її наступним чином:
 

Назва гурту, чи прізвище, ім’я виконавця Стиль виконання Лідер, контактний телефон


Місце виступу музичного гурту, чи окремого виконавця визначатиметься шляхом жеребкування, яке планується провести 13 травня 2014 року о 17.00 год.

Виступи учасників за 10-ти бальною системою оцінюватиме журі у складі представників від: організатора конкурсу, громадських організацій, засобів масової інформації, закладів культури та мистецтв міста.

Головний приз конкурсу – запис концертної програми гурту, чи виконавця у професійній студії.

Вручення подяк департаменту культури міської ради учасникам та нагородження переможця конкурсу-фестивалю вуличних музикантів відбудеться 17 травня цього року о 19.00 год.

Телефони для довідок: 59-50-53; 59-51-48.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)