Вінницький фотохудожник-аматор закарбував небо у 20 тисячах світлин

28.04.14 11:57 2586

На 20 тисячах світлин, які фотохудожник-аматор Олег Швидюк зробив впродовж року, - небо Поділля, Прикарпаття, Одещини. Свої доробки він презентував на персональній виставці.

Вінницький фотохудожник-аматор закарбував небо у 20 тисячах світлин

Про джерела натхнення автор світлин розповів кореспондентові Укрінформу.

Вінницький фотохудожник-аматор закарбував небо у 20 тисячах світлин

«Найбільше захоплює небо. За рік зробив понад 20 тисяч світлин: на більшості – небо у різні пори року і різний час доби. Воно настільки грайливе, що кожна нова мить – новий образ для митця. Відтак, свою першу фотовиставку присвятив небу – тут представлено 22 роботи, які вибрав з усього загалу», - розповів організатор фотовиставки О. Швидюк.

Фотоаматор працює інженером-технологом. Каже, що, як і усі аматори спочатку знімав на телефон. Але природа настільки неповторна у найменших деталях, що «підробиці» може передати лише професійна оптика. Відтак, придбав фотоапарат і щоразу, виїжджаючи на велопрогулянку, шукає прекрасне у буденності й намагається спіймати його у незвичних ракурсах.

«Вихідним подорожую із друзями велосипедом і знімаю краєвиди. Надихає тваринний світ, різнобарв’я багатої природи Поділля. Діти завжди такі безпосередні, не позують для фото і, відтак, світлини щирі і позитивні», - певен фотоаматор.

«Застигла музика природи» О. Швидюка експонуватиметься у відділі мистецтв ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва до 30 травня.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Укрінформ, Наталія Журбенко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)