У Вінниці стартував сезон сучасних вуличних танців

27.04.09 02:28 5355

У Вінниці в рамках підготовки до святкування Дня Європи за підтримки відділу у справах сім'ї, молоді та туризму Вінницької міської ради 23 квітня біля пам'ятника «Помаранчева пісня» стартував сезон вуличних танців.

У Вінниці стартував сезон сучасних вуличних танців


Кращі студії сучасного танцю міста об'єднали свої зусилля, щоб презентувати провідні напрямки сучасного спортивного танцю.


За словами начальника відділу у справах сім'ї, молоді та туризму міської ради Руслана Анфілова, проведення подібного конкурсу дає змогу як відомим, так і маловідомим колективам презентувати себе широкому загалу, а також є гарною нагодою для усіх бажаючих долучитися до цих танців. У відкритті сезону вуличних танців взяли участь сім колективів. В тому числі добре відомі вінничанам студія сучасного танцю «3Z», Dance laboratory «Віктор і Вікторія» та танцювальний клуб «Болеро».


Щотижня на майдані Незалежності дансери міста матимуть гарну нагоду випробувати себе та підготуватися до проведення Дня Європи у місті Вінниці. Адже за підсумками цих виступів найкращі танцювальні колективи будуть представлені на гала-концерті, який відбудеться 16 травня, а городяни матимуть можливість насолодитись різноманітними сучасними танцями та відчути атмосферу справжнього свята.

Фоторепортаж
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)