І мріями окрилені серця…

20.05.14 13:26 2474

19 травня 2014 року відбувся творчий звіт колективів Вінницького міського палацу дітей та юнацтва

І мріями окрилені серця…

На концерті були підведені підсумки 2013-2014 навчального року. Кожен відділ Палацу мав можливість відзначити своїх найкращих вихованців, що здобули перемоги у конкурсах, виставках, олімпіадах Всеукраїнського, обласного та міського рівнів. Не залишились поза увагою і кращі педагоги закладу.

творчий звіт колективів Вінницького міського палацу дітей та юнацтва

Звітний концерт вразив всіх присутніх своєю неповторністю, неперевершеністю, адже свої концертні номери представляли кращі колективи Палацу.

творчий звіт колективів Вінницького міського палацу дітей та юнацтва

Зворушливим стало нагородження випускників, які не один рік прославляли своєю творчістю рідний заклад. Таких випускників у цьому році – 65. Кожен з них отримав свідоцтво про закінчення Вінницького міського палацу дітей та юнацтва та пам’ятні статуетки.

Переповнена глядацька зала, вибух оплесків та овацій свідчили про високий рівень проведеного заходу, якій подарував всім присутнім вирій позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Фото

І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця… І мріями окрилені серця…

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)