У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії»

20.05.14 18:35 3752

Сьогодні у холі міської ради відкрилася виставка викладача Вінницької дитячої художньої школи Надії Карабан під назвою «Світ Надії».

У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії»

Тут представлено 29 робіт у різних техніках, серед яких гуаш, акварель, батик, графіка. Картини виконані протягом 2005 – 2014 років. Виставка триватиме до 29 травня.

 виставка викладача Вінницької дитячої художньої школи Надії Карабан

«У картинах я передаю те, як я бачу світ, свої мрії, фантазії. Своїми роботами я хочу показати людям, що життя прекрасне і слід йому радіти щодня і щомиті. Я намагаюся передавати тільки гарний настрій, бо суму в наші дні й так вистачає. Також у картинах розкриваю образ жінки, жіночності, адже жінка дає початок всьому живому на Землі. Тут картини з 2005 по 2014 рік», – розповідає Надія Карабан.

Фото

У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії» У холі Вінницької міської ради з’явився «Світ Надії»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)