Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв

06.06.14 15:45 2805 0

У концерті взяли участь: зразкова майстерня естрадного мистецтва «Зоряна мрія», зразковий ансамбль бального танцю данс-клуб «Болеро», зразковий ансамбль народного танцю «Квіти Поділля» та ін.

Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв

450 учнів, які відпочивають цьогоріч у пришкільних таборах, відвідали концерт вихованців творчих колективів МПМ «Зоря». У ньому взяли участь: зразкова майстерня естрадного мистецтва «Зоряна мрія», зразковий ансамбль бального танцю данс-клуб «Болеро», зразковий ансамбль народного танцю «Квіти Поділля» та ін.

Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв

Концерт відбувся у Міському палаці мистецтв «Зоря». Також школярі змогли переглянути виступи та досягнення зразкового хореографічного колективу «Степ-компанія», театру-мод «Фешен-подіум» та театрального гуртка.

Фото

Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)