Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв

06.06.14 15:45 3574

У концерті взяли участь: зразкова майстерня естрадного мистецтва «Зоряна мрія», зразковий ансамбль бального танцю данс-клуб «Болеро», зразковий ансамбль народного танцю «Квіти Поділля» та ін.

Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв

450 учнів, які відпочивають цьогоріч у пришкільних таборах, відвідали концерт вихованців творчих колективів МПМ «Зоря». У ньому взяли участь: зразкова майстерня естрадного мистецтва «Зоряна мрія», зразковий ансамбль бального танцю данс-клуб «Болеро», зразковий ансамбль народного танцю «Квіти Поділля» та ін.

Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв

Концерт відбувся у Міському палаці мистецтв «Зоря». Також школярі змогли переглянути виступи та досягнення зразкового хореографічного колективу «Степ-компанія», театру-мод «Фешен-подіум» та театрального гуртка.

Фото

Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв Майже півтисячі дітей з пришкільних таборів побували на концерті у Міському палаці мистецтв

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)