Фестиваль «Барвінкове кружало» знову збирає друзів

07.05.09 04:45 3262

6 травня під патронатом Вінницького міського голови Володимира Гройсмана у приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. Садовського відбулась церемонія відкриття IV Міжнародного фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало»

Фестиваль «Барвінкове кружало» знову збирає друзів

«Ми завжди раді зустрічати гостей міжнародного дитячого фестивалю на нашій сцені, - такими словами зустрів міський голова Володимир Гройсман учасників, - адже це не лише мистецтво, але і гарна можливість поспілкуватися з колективами багатьох країн».

Фестиваль проходитиме з 6 по 9 травня в приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. Садовського.

7 травня об 11 годині відбудуться концерти учасників фестивалю для громадськості Вінниці та Вінницької області.

Фестиваль «Барвінкове кружало»9 травня о 17:00 очікується гала-концерт учасників фестивалю та церемонія закриття IV Міжнародного фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало». Цьогоріч у фестивалі беруть участь кращі дитячі колективи народного, естрадного та бального танцю з Хорватії, Білорусії, Польщі, Росії, м. Чернігова, м. Хмельницького, м. Ужгорода, м. Вінниці та Вінницької області. Загалом, за словами заступника міського голови Миколи Гунька, у фестивалі візьмуть участь 225 зарубіжних учасників та 812 - з області та міста.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)